پالت جدید MAC Jeremy Scott Eyeshadow X 29 in Lo-Fi (75 دلار)
محور کلکسیون beatbox-lookin 'MAC جرمی اسکات Eye Shadow X 29: Lo-Fi شامل 29 سایه چشم پودری است ، و تعداد زیادی از آنها رنگارنگ است.

مثل این است که یک کیسه اسکیتلز را درون آن ریخته است.

mac jeremy scott سایه چشم کم فی
اسامی ناز!
اول چیزهایی که ابتدا روی آغوش من چرخانده . این پالت مانند یک ظرف غذا داغ به نظر می رسد. چندین سایه به طور ناموزون تکان می خورند ، که نوعی ناامید کننده است (در کل 75 دلار است). ممکن است منطقاً فرض کنیم که مبادلات بازوی خشن دلالت بر مشکلات کاربردی در لبه ها نیز دارد ، اما این برای من اینگونه نبوده است.

mac jeremy scott swatches سایه چشم کم
روی اسلحه ها خیلی زیاد نیست ،
تاکنون سه شکل متفاوت با این پالت انجام داده ام و سایه ها نسبتاً به طور مساوی در هر سه مورد اعمال شده است. مخلوط کردن نیز بد نبوده است و بیشتر سایه هایی که من استفاده کرده ام بیشتر از آنچه در مچ های بازو (رنگ های عجیب و غریب است) روی کلاه های من رنگی می شوند. من هم متوجه شده ام که بسیار زیاد از بین رفته ام. تقریباً هیچ کدام

آسان است که این پالت را فقط بر اساس بندهای بازو رد کنید ، اما شما واقعاً باید به آنجا وارد شوید و کار کنید تا ببینید چه کاری می تواند انجام دهد. شما باید اول ماشین را رانندگی کنید ،

(FYI ، وقتی بعضی از سایه های روشن تر را بپوشم ، مانند صورتی مات ، قرمز ، بنفش و سبز ، چشمان من کمی آب شده است ، که این اتفاق برای من اتفاق می افتد که گاهی اوقات رنگ های روشن می پوشم ، بنابراین از این تعجب نمی کنم .)

mac jeremy scott سایه چشم کم فی

در اینجا سه ​​روش رنگارنگ برای پوشیدن آن وجود دارد. سایه ,scott ,jeremy ,مخلوط ,بنفش ,پالت ,jeremy scott ,scott سایه ,سیاه chanel ,آستر مداد ,noir intense , تراپی مخلوط ,jeremy scott eyeshadow منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود راز ها IT management اشعار ناب دانلود فیلم وآهنگ گام سبز ایران اتوماتیک در بهترین سایت